3
2
1

O Firmie

Firma SADTRANS  rozpoczęła działalność w  w 1992r. Właścicielami firmy są  Jacek i Robert Muc.  Głównym profilem działalności firmy od samego początku jest  skup i sprzedaż owoców i warzyw. SADTRANS od 25 lat  współpracuje z polskimi rolnikami i sadownikami z terenu mazowieckiego. Dobre relacje z regionalnymi dostawcami , pozwalają na skup i sprzedaż tylko wyselekcjonowanych produktów  .

Odpowiednie magazynowanie owoców i warzyw, w halach  naszej firmy są gwarancją  zachowania odpowiedniej jakości owoców i warzyw oraz wspaniałych  walorów smakowych produktów.

Obecnie w  naszej ofercie znajdziecie Państwo; jabłka ,gruszki ,truskawki, śliwki , porzeczkę , wiśnie, czereśnie, aronię, marchew, rabarbar, paprykę ,kapustę, ziemniaki, brukselką, por, seler,buraki,cebula,marchew.


Posiadamy własną niezależną  bazę transportową kilkunastu  samochodów ciężarowych ,przystosowanych do przewozu owoców i warzyw, dzięki którym jesteśmy ,w stanie dostarczyć produkt świeży i najwyższej jakości do każdego klienta w Polsce oraz zagranicą. Świadczymy również usługi transpowrtowe dla innych podmiotów gospodarczych.
Owoce exportujemy także na rynki wschodnie , zachodnie i południowe: Rosje, Belgię, Ruminię, Litwę, Ukrainę, Niemcy, Francja, Holandia, Bułgaria, Grecja

Rozległa sieć skupów jakimi dysponujemy , umożliwia szybkie i terminowe przygotowanie zamówionego towaru.Właściciele od 25 lat nieustannie rozwijają swoją firmę dbając o rozwój kadry , podnosząc jakość usług i profesjonalizm. Wypracowana przez lata rzetelność oraz uczciwość w kontaktach z klientami jest gwarancją usług na najwyższym poziomie oferowanym obecnym i przyszłym klientom firmy.

Zapraszamy do współpracy.